🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

توزیع عمده دیسک تراکتور در کشور

تراکتور از تجهیزات قدیمی است که در صنعت کشاورزی کاربردهای زیادی دارد. بر روی این ماشین ادوات زیادی نصب می شود تا عملیات کاشت و شخم زنی و .‌.. به راحتی صورت بگیرد. یکی از این لوازم دیسک تراکتور است که از بشقاب های کوچک و بزرگ تشکیل شده و شخم زدن خرد کردن کلوخها را به راحتی انجام می دهد. عمل برگرداندن و زیر و رو کردن خاک با این لوازم به آسانی صورت می گیرد. تعداد بشقابهایی که بر سر دیسک قرار می گیرد متفاوت هستند. تنوع و امکانات در این تجهیزات بالا است و هر کدام کارایی مختص به خود را دارند. 

توزیع عمده دیسک تراکتور در کشور

دیسک تراکتور چیست و چه کاربردی دارد؟

دیسک تراکتور چیست و چه کاربردی دارد؟ دیسک کششی کشاورزی بر روی تراکتور نصب می شود و بر اساس تقارن کار و قطعاتی که دارد به ۳ تقسیم تقسیم می شود. 

  1. دیسک یک ردیفه
  2. دو ردیفه دو محوری
  3. دو ردیفه چهار محوری

هر چه تعداد ردیف و بشقاب بیشتر باشد کارایی بهتری هم خواهد داشت. از مهمترین کاربرد های آن می توان به شخم زدن زمین و فراهم کردن بستر مناسب برای کاشت بذر اشاره کرد. 

در برخی باغات که تراکتور نمی تواند به راحتی فعالیت کند تز این سیستم استفاده می شود. دندانه های ریز و کوچکی در انتهای دستگاه قرار دارد که عمل کندن علف های هرز را به آسانی انجام می دهد. 

این ماشین های ساده انعطاف پذیری بالایی دارند. قدرت زیادی دارند و با خرد کردن کلوخها خاکی نرم ایجاد می کنند تا گیاه بتواند به راحتی رشد کند . 

عرضه کننده انواع دیسک کشاورزی در کشور

عرضه کننده انواع دیسک کشاورزی در کشور تولیدی با ساخت و عرضه انواع دیسک کشاورزی توانسته به خوبی نیاز مصرف کنندگان را تامین سازد. بکارگیری این تجهیزات به پیشبرد اهداف این صنعت کمک زیادی کرده است و باعث کاهش نیروی انسانی و تسریع در روند کارها شده است. 

تنوع در این ادوات بسیار بالا بوده و هر کدام کارایی مختص به خود را دارند و برای زمین های وسیع و کوچک مورد استفاده قرار می گیرند. فروش به صورت عمده باعث شده تا در هزینه ها صرفه جویی شود. 

بهترین دیسک توسط برترین تولید کنندگان داخلی تولید و به بازار عرضه می شود که به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب بیشترین فروش را در بازار دارد. تولید کننده با استفاده از استانداردهای روز دنیا سطح کیفی محصول را افزایش می دهد.

عمده فروشان محصولات خود را با روش های بسیار متنوعی عرضه می کنند تا بتوانند کسب و کار خود را در تمام بازار های داخلی حفظ کنند و توجه مصرف کنندگان را به کالای خود جلب نمایند. 

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها