🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

بزرگترین تولید کننده تریلی کودپاش در ایران

تریلی کودپاش از جمله دستگاه های و تجهیزات در زمینه کشاورزی و باغ داری است که امروزه استقبال روز افزونی در بین تجهیزات و ادوات کشاورزی دارد،و تولید کننده های بسیاری از تولید آن سود خوبی کسب می کنند.

بزرگترین تولید کننده تریلی کودپاش در ایران

اهمیت تولید و استفاده از تریلی کودپاش

اهمیت تولید و استفاده از تریلی کودپاش تولید تریلی کودپاش از اهمیت بسیاری در صنعت کشاورزی برخوردار بوده و موجب می شود کشاورزان در عملیات کاشت تا برداشت با مشکلات عدیده ای مانند آفت زندگی و …‌ در امان باشند.

دستگاه کود پاش جز دستگاه ها و ماشین آلات پرکاربرد صنعت کشاورزی است. از کاربرد های این دستگاه می توان به کنترل مقدار کود و بذر در هنگام پاشیدن و در مرحله بعدی  بذر و کود را در عمق مناسبی از زمین قرار دادن اشاره کرد.

کاربرد تریلی کودپاش بسیار با ارزش و پرفایده در کشاورزی و باغ داری است از این رو که  پاشیدن بی رویه کود شیمیایی به زمین کشاورزی موجب تخریب شدن زمین شده همچنین پاشیدن ناموزون بذر هم موجب می شود زمین در نواحی مختلفی تنُگ و در نواحی دیگر محصول متراکم و انبوهی داشته باشد که هیچ یک برای داشتن محصولی باکیفیت مناسب نیست. در نتیجه نیاز به دستگاهی که کود و بذر را به صورت یک دست و با شدت و اندازه متناسب به زمین و محصولات منتقل کند بیش از پیش احساس شد و بشر اقدام به تولید تریلی کود پاش کرد.

پاشش و انتقال مقدار مناسبی از کود و بذر به خاک از کاربرد های تریلی کودپاش است که موجب می شود با کمترین هزینه و زمان بهترین محصول کشاورزی حاصل شود.

روش استفاده از این دستگاه به این ترتیب است که اپراتور بعد از تنظیم کردن دستگاه که در ابتدای کار لازمه است ،قسمتی در زیر دستگاه که مختص کود و بذر است را پر کرده ،ریختن بذر و کود توسط پاشنده این دستگاه صورت می گیرد.این قسمت سوراخهایی دارد که باعث می شود کود یا بذر به صورت متناسب و به اندازه به سطح خاک و محصولات پاشیده شود.در نتیجه تراکم محصولات در سطح زمین یک دست می شود.و جوانه گیاهان در سطح زمین با فاصله های یک اندازه شد می کنند ،همین باعث می شود آب و مواد مغذی راحت و بهتر به گیاه و ریشه اش برسد و محصولی با کیفیت تر تولید شود.

برترین تولید کنندگان تریلی کودپاش در ایران

برترین تولید کنندگان تریلی کودپاش در ایران همواره تولید کنندگان تجهیزات زراعی و کشاورزی در تلاش هستند تا محصولاتی مدرن و با کیفیت را به بازار عرضه کنند تا هم در رقابت از هم نوعان خود پیشی گرفته و هم اینکه به تولید محصولات کشاورزی رونق توسعه ببخشند،همین رقابت موجب شده تا بهترین تریلی های کود پاش با بروزترین سیستم های دستگاه و مقاومت و دوام بالا در کشور عزیزمان تولید و عرضه شود.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها