🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

بازار خرید خرمن کوب علوفه خرد کن در ایران

یکی از ابزارها و تجهیزاتی که مورد نیاز بسیاری از دامداران در کشور است، دستگاه خرمن کوب علوفه خرد کن می باشد. این دستگاه امروزه در برندها و طرح های مختلف تولید و به بازار عرضه می شود. از این رو، بازار خرید خرمن کوب علوفه خرد کن در ایران یکی از گرمترین و بهترین بازارها می باشد که همیشه مشتریان و طرفداران خود را دارد. بازار خرید خرمن کوب علوفه خرد کن در ایران

همه چیز درباره دستگاه خرمن کوب علوفه خرد کن

همه چیز درباره دستگاه خرمن کوب علوفه خرد کن یکی از دستگاه ها و ابزارهایی که مورد نیاز بسیاری از کشاورزان، دامداران و حتی روستاییان و غیره می باشد، دستگاه خرمن کوب علوفه است. امروزه این دستگاه در طرح ها و مدل های بسیار متنوع تولید و به بازار عرضه می شود. انواع این دستگاه ها برای خرد کردن علوفه هایی مانند یونجه، شبدر و سایر علوفه ها مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها ویژگی و مزیت های زیادی دارند که از جمله آن امکان و قابلیت جا به جایی آنها می باشد. بسیاری از این دستگاه می توانند علوفه ها تا ۵ الی ۴۰ میلی متر خرد کنند.
دهانه این دستگاه ها با هم دیگر فرق می کند ولی با این وجود معمولا دهانه آنها در حدود ۸۰ سانت تعیین می شود که بتواند حجم زیادی از علوفه را در خود جای دهد. امروزه این دستگاه ها می توانند در حجم های مانند مانند ۲۵۰ کیلو گرم کار کنند. قدرت موتور این دستگاه ها ۳ اسب و یا ۴ اسب می تواند باشد.
برای استفاده از این دستگاه ها معمولا علوفه مورد نظر برای خرد کردن از ورودی دستگاه استفاده می شود و با قرار دادن توری در درون آن عمل خرد کردن انجام می گیرد. درب این دستگاه ها معمولا قابلیت جدا شدن دارند.
یکی از مدل ها و طرح های این دستگاه ها، دستگاه های علوفه کوب چند کاره می باشند. دستگاه های چند کاره دارای سه توری می باشند که با شماره های ۳، ۶ و ۳۲ میلی متری می توانند اقدام به خرد کردن علوفه های مختلف کنند. از دستگاه های چند کاره حتی برای آسیاب کردن انواع غلات مانند گندم، جو، ذرت و یا سویا و غیره می توان استفاده کرد و آن ها را به عنوان خوراک دام آماده نمود.

بزرگترین مرکز خرید انواع دستگاه های خرمن کوب در ایران

بزرگترین مرکز خرید انواع دستگاه های خرمن کوب در ایران با توجه به مزیت های زیادی که دستگاه های خرمن کوب علوفه خرد کن دارد، می توان گفت که امروزه خرید آن برای همه افرادی که شغل شان ایجاب می کند، لازم و ضروری است. برای خرید انواع خرمن کوب ها می توان به بزرگترین مرکز خرید انواع دستگاه های خرمن کوب در ایران مراجعه کرد. در این مرکز قیمت خرمن کوب علوفه بسیار ارزان است و خریداران می توانند انواع خرمن کوب ها را باکیفیت بالا و قیمت ارزان خریداری کنند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها