🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

بازار بزرگ کودکار ذرت درجه یک

کودکار ذرت یکی از ابزارهایی است که در کشاورزی و در کاشت و به عمل آوری ذرت به ما کمک زیادی می کند. قبل از پیشرفت تکنولوژی در عرصه کشاورزی کشاورزان مجبور بودند که با دست محصولات خود را کودپاشی کنند که خیلی کار سخت و طاقت فرسایی بود ولی امروزه با وجود ماشین آلات کشاورزی این کار به صورت مکانیکی و با دقت بیشتری انجام می گیرد.

بازار بزرگ کودکار ذرت درجه یک

مشخصات فنی دستگاه های کودکار

مشخصات فنی دستگاه های کودکار دستگاه کود کار مشخصات فنی ویژه ای و طرز کار به خصوصی دارد. استفاده از دستگاه کودکار ذرت باعث می شود که کود پاشی به صورت یکنواخت صورت گیرد. با استفاده از کودکار نیروی انسانی کمتری در انجام این کار دخیل است. استفاده از دستگاه کود کار باعث می شود که کود کمتری نسبت به شیوه سنتی مصرف شود و این امر می تواند خرید این دستگاه را از نظر اقتصادی توجیه کند.

دستگاه های کودکار به صورت ۵ و ۶ ردیفه در بازار موجود هستند این دستگاه ها قابل استفاده در مزارعی که محصولات آنها به صورت ردیفی کاشته شده است همچون مزرعه ذرت ، چغندر قند ، پنبه ، آفتابگردان ، سیب زمینی و غیره قابل استفاده هستند. دستگاه های کودکار این قابلیت را دارند که همزمان چندین عملیات را انجام دهند از جمله این عملیاتها وجین و دفع علف های هرز در مزرعه ، کود دهی ، خاک دهی و عملیات سله شکنی است.

دستگاه های کودکار قابلیت این را دارند که میزان پاشش کودهای شیمیایی را تنظیم کنند و به این عمل صرفه جویی و دقت در میزان پاشش کود یا ریزش کود می گویند. دستگاه های کودکار می توانند به طوری تنظیم شوند که کود را از ۱۲۰ کیلوگرم تا ۱۰۰۰ کیلوگرم تنظیم کنند. این دستگاه ها از طریق شافت تراکتور کار می کنند.

دستگاه های کودکار قابل نصب بر روی همه نوع تراکتوری هستند. این دستگاه ها به ما این امکان را می دهند بدون آسیب رساندن به محصول عملیات های نام برده شده را در زمین های کشاورزی انجام دهیم و این امر باعث می شود که محصول بهتر و بیشتری از زمین های کشاورزی برداشت کنیم.

مرکز فروش عمده انواع دستگاه های کودکار ذرت

مرکز فروش عمده انواع دستگاه های کودکار ذرت با خرید عمده و آنلاین ابزار و تجهیزات کشاورزی می توان کلیه ابزارآلات و لوازم مورد نیاز در کشاورزی را در سایت های مربوطه مشاهده کرد و برای خرید اینترنتی لوازم جانبی کشاورزی مورد نیاز خود به صورت آنلاین عمل کرد. خرید تجهیزات و ادوات کشاورزی دارای اهمیت خاصی است برای این که بتوانیم محصولات ارگانیک و باکیفیتی را وارد بازار کنیم. قیمت دستگاه کودکار با توجه به کاربردهای آن و برندهای تولیدی آن متفاوت است. قیمت این دستگاه از نظر اقتصادی دارای توجیه می باشد.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها