🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.

آخرین قیمت کودپاش دامی هیدرولیک

استفاده از کود دامی به امری رایج در مزارع کشاورزی تبدیل شده است و هر کشاورز سالانه مقدار زیادی کود دامی را در سطح مزارع خود پخش می کند. با توجه به گستردگی مزارع امکان پخش کود دامی در این سطح، توسط نیروی انسانی عملاً غیر ممکن است زیرا هزینه و نیروی کار زیادی نیاز دارد. با پیشرفت تکنولوژی، وسایل و ابزار آلات جدیدی برای راحتی این کار ابداع شده است. یکی از این نوع وسایل کودپاش دامی هیدرولیک است. مشخصات این کودپاش به چه شکلی است و کود را چگونه در سطح مزرعه به طور یکنواخت پخش می کند؟

آخرین قیمت کودپاش دامی هیدرولیک

شاخصه های کودپاش دامی هیدرولیک

شاخصه های کودپاش دامی هیدرولیکدستگاه کودپاش دامی هیدرولیک در واقع شبیه یک تریلر است. در کف آن یک نوار نقاله تعبیه شده است. کود دامی به اندازه حجم و ظرفیت تریلر در داخل آن ریخته می شود. نقاله کود را به خارج از تریلر هدایت می کند و بر روی یک محور میله ای مارپیچ مانند گریز از مرکز می ریزد با چرخش مارپیچ کودی که بر روی آن ریخته شده است  با  به اطراف پخش می شود. 

معمولاً این دستگاه ها ظرفیت کار روزانه بالایی در حدود ۳۵۰ متر مکعب پخش کود دامی یا ورمی کمپوست را دارا هستند. از طرفی سرعت چرخش مارپیچ و اندازه کلوخه های کود دامی توسط این دستگاه قابل تنظیم است. کارکرد آن با توجه به میزان رطوبت کود دامی متغیر است به طوری که اگر رطوبت کود دامی بالا باشد سرعت انجام کار پاییم می آید مگر اینکه سرعت چرخش میله مارپیچی را افزایش داد.

از جمله مزایای استفاده از کودپاش دامی هیدرولیک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • صرفه اقتصادی بالا
  • قابل اتصال به اکثر تراکتور های موجود در بازار ایران
  • قابلیت حفظ تعادل بالا

فروش کودپاش دامی هیدرولیک

فروش کودپاش دامی هیدرولیک

چنانچه دارای زمین کشاورزی یا باغ در مساحت بالا هستید و هر ساله عملیات کودپاشی را انجام می دهید یا اگر در زمینه ارائه خدمات کشاورزی به کشاورزان فعالیت دارید و در نهایت اگر مالک فروشگاه ابزارآلات و تجهیزات کشاورزی هستید ما به شما توصیه خرید این دستگاه را ارائه می کنیم.

برای اطلاع از قیمت کودپاش دامی هیدرولیک و آشنایی با مشخصات دقیق تر این دستگاه مفید می توانید هر ساعت از شبانه روز با کارشناس فروش ارتباط برقرار کرده و اقدام به سفارش این دستگاه به تعداد مورد نیاز یا به صورت عمده نمایید. طبیعی است در صورت خرید عمده از تخفیف ویژه خرید عمده برخوردار خواهید شد. ما این دستگاه را با حفظ شرایط حمل و نقل سالم در اسرع وقت به دست شما در هر نقطه ای از ایران خواهیم رساند.

فروش گز
ماشین آلات کشاورزی

برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاوره و فروش

🔹 مجموعه بادرام صنعت شما را به خرید بهترین ماشین آلات کشاورزی دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که ماشین آلات کشاورزی خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

دسته‌ها